Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агенція інвестиційного менеджменту» (ТОВ «АІМ») – багатопрофільне підприємство, засноване у листопаді 2004 року.

У своїй діяльності ТОВ «АІМ» охоплює широке коло питань, пов’язаних з паливно-енергетичним комплексом, в діапазоні від консалтингу до постачання енергетичних ресурсів.

Серед наших клієнтів та споживачів – підприємства різних галузей економіки з найсуворішими вимогами щодо сталого та надійного енергопостачання.

Крім практичної діяльності з постачання енергоресурсів, ми беремо активну участь у процесах створення нормативної бази, на підставі якої здійснюється реформування енергетичних ринків, перш за все, природного газу та електричної енергії.

Підприємство має достатньо матеріальних та людських ресурсів для вирішення широкого кола питань з постачання електричної енергії та природного газу споживачам України, а також консалтингового та юридичного супроводу діяльності на енергетичних ринках.

ТОВ «АІМ» отримано ЕІС-код 23X--120914AIM-H, наданий нам ENTSO-E (european network of transmission system operators for electricity) в 2012 році, також підтверджений ПАТ «Укртрансгаз».

Раді будемо бачити Вас серед наших партнерів та клієнтів!