Законодавство України надає Споживачам право на вибір Постачальника електричної енергії.

Ми можемо запропонувати постачання електроенергії будь-яким категоріям Споживачів, крім населення, а також за виключенням Споживачів, які відповідно до законодавства користуються зниженими (пільговими) тарифами. Це вимушене обмеження, пов’язане з державною ціновою політикою щодо цих категорій Споживачів.

Із змістом основних актів законодавства, що регламентують діяльність ринку електричної енергії Ви можете ознайомитися тут.

Варто зазначити, що умови роботи на ринку електроенергії очікують істотні зміни, які пов’язані із втіленням вимог «третього енергопакету» ЄС. Відповідний закон (ЗУ «Про ринок електричної енергії») прийнятий Верховною Радою України 13 квітня 2017 року.

В якості Постачальника електричної енергії ТОВ "Агенція інвестиційного менеджменту" пропонує своїм Споживачам:

  • розрахунки за прозорими цінами;
  • оплату спожитої електроенергії за сприятливим графіком;
  • відсутність лімітування та відповідальності за перевищення договірних величин споживання електричної енергії та потужності;
  • оплату передачі електроенергії мережами енергорозподільних компаній за рахунок ТОВ «АІМ».

Важливо!

Умовою зміни постачальника є відсутність заборгованості перед попереднім Постачальником!

Постачання електроенергії  можливе за умови  наявності автоматизованих систем обліку спожитої електроенергії.

Чинна модель ринку електроенергії функціонує таким чином, що економічні результати постачання електроенергії залежать від двох основних факторів:

  • добового профілю навантаження споживача (тобто співвідношень обсягів електроенергії, які споживаються в різні періоди доби);
  • території (області) на якій розташований Споживач та відповідної електророзподільної компанії (обленерго), до мереж якої споживач приєднаний.

Стандарти якості електричної енергії

Якість електричної енергії - це сукупність властивостей електричної енергії відповідно до встановлених стандартів, які визначають ступінь її придатності для використання за призначенням. Відповідно до положень п. 11.4.6 гл. 11.4 розд. XI Кодексу систем розподілу, параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності».

Для більш точного формулювання комерційної пропозиції та розробки проекту Договору про постачання електроенергії просимо надати інформацію відповідно до опитувального листа.

Повідомляємо також про розміри часток кожного джерела енергії у загальній структурі балансу електричної енергії, купленої ТОВ «АІМ» за попередній рік.

Якщо Ви зацікавлені в постачанні електричної енергії, пропонуємо ознайомитися з інформацією, розміщеною на нашому сайті, та звернутися до нас одним з таких способів:

  • за телефоном +380 44 585 74 32;
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • письмово за адресою: Україна, 04071, м. Київ, вул. Спаська, 5;
  • особисто відвідавши наш офіс за адресою: Україна, 04071, м. Київ, вул. Спаська, 5 (з 09-00 до 18-00 крім вихідних та святкових днів).